Personvern og informasjonskapsler

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å forbedre din brukeropplevelse når du besøker våre nettsider. Det brukes også informasjonskapsler for analyse av trafikk på nettsiden. Denne informasjonen kan ikke spores tilbake til deg som enkeltperson. Du kan selv endre innstillingene i din nettleser slik at informasjonskapsler ikke blir akseptert. Deaktivering av informasjonskapsler kan føre til at nettsiden ikke vil fungere optimalt.

Les om informasjonskapsler
Til forside - Bodø Energi

Kontakt oss


Besøksadresse

Energihuset, Jernbaneveien 85, 8006 Bodø
 

Postadresse

Postboks 1410, 8002 Bodø
 

Kundeservice

Åpningstid: 08.00 - 15.30

Telefontid: 09:00 - 15:30

Telefon: 75 54 51 00

Epost: kunde@bodoenergi.no

Ring oss gjerne eller kontakt oss med spørsmål per e-post. Hos oss får du snakke med en av våre dyktige rådgivere. Vi har ingen robot som svarer telefonen og vi svarer deg i løpet av kort tid.

Du kan også se svar på vanlige spørsmål her



Kontaktpersoner
 

Erling Aalvik

Erling Aalvik

Leder marked og kommunikasjon

(+47) 48282054

erling.aalvik@bodoenergi.no

Roy Navjord

Roy Navjord

Bedriftsrådgiver

(+47) 468 38 447

roy.navjord@bodoenergi.no

Lina Sofie Albriktsen

Lina Sofie Albriktsen

Rådgiver

(+47) 99049644

lina.sofie.albriktsen@bodoenergi.no

Mona Lisa Pettersen

Mona Lisa Pettersen

Rådgiver

(+47) 99038046

mona.lisa.pettersen@bodoenergi.no

Svetlana Hansen

Svetlana Hansen

Daglig leder i Fjuel Bodø AS & PWR UP AS

(+47) 99469564

svetlana.hansen@bodoenergi.no

Eline Tomine Olafsrud

Eline Tomine Olafsrud

Salgsleder fjernvarme

(+47) 90807225

eline.olafsrud@bodoenergi.no

Mariann Meby

Mariann Meby

Direktør Forretningsutvikling og Bærekraft, Bodø Energi Konsern

(+47) 95206004

mariann.meby@bodoenergi.no

Send oss en melding


Jeg har lest og godkjent personvernerklæringen