Personvern og informasjonskapsler

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å forbedre din brukeropplevelse når du besøker våre nettsider. Det brukes også informasjonskapsler for analyse av trafikk på nettsiden. Denne informasjonen kan ikke spores tilbake til deg som enkeltperson. Du kan selv endre innstillingene i din nettleser slik at informasjonskapsler ikke blir akseptert. Deaktivering av informasjonskapsler kan føre til at nettsiden ikke vil fungere optimalt.

Les om informasjonskapsler
Til forside - Bodø Energi Kraftsalg

Kontakt oss

Besøksadresse

Energihuset, Jernbaneveien 85, 8006 Bodø

Postadresse

Postboks 1410, 8002 Bodø

Kundeservice

Åpningstid: 08.00 - 15.30

Telefontid: 09:00 - 15:30

Telefon: 75 54 51 00

Epost: kunde@bodoenergi.no

Ring oss gjerne eller kontakt oss med spørsmål per e-post. Hos oss får du snakke med en av våre dyktige rådgivere. Vi har ingen robot som svarer telefonen og vi svarer deg i løpet av kort tid.

Du kan også se svar på vanlige spørsmål her

Kontaktpersoner

Svetlana Hansen

Svetlana Hansen

Salgssjef

(+47) 99469564

svetlana.hansen@bodoenergi.no

Lina Sofie Albriktsen

Lina Sofie Albriktsen

Rådgiver

(+47) 99049644

lina.sofie.albriktsen@bodoenergi.no

Mona Lisa Pettersen

Mona Lisa Pettersen

Rådgiver

(+47) 99038046

mona.lisa.pettersen@bodoenergi.no

Eline Tomine Olafsrud

Eline Tomine Olafsrud

Trainee

(+47) 90807225

eline.olafsrud@bodoenergi.no

Mariann Meby

Mariann Meby

Forretningsutvikler Bodø Energi Konsern

(+47) 95206004

mariann.meby@bodoenergi.no

Grete Håkonsen Coldevin

Grete Håkonsen Coldevin

Prosjektutvikler Bodø Energi Konsern

(+47) 93087713

grete.coldevin@bodoenergi.no

Fredrik Pettersen

Fredrik Pettersen

Prosjektutvikler Bodø Energi Konsern

(+47) 47337487

fredrik.pettersen@bodoenergi.no

Send oss en melding


Jeg har lest og godkjent personvernerklæringen