Personvern og informasjonskapsler

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å forbedre din brukeropplevelse når du besøker våre nettsider. Det brukes også informasjonskapsler for analyse av trafikk på nettsiden. Denne informasjonen kan ikke spores tilbake til deg som enkeltperson. Du kan selv endre innstillingene i din nettleser slik at informasjonskapsler ikke blir akseptert. Deaktivering av informasjonskapsler kan føre til at nettsiden ikke vil fungere optimalt.

Les om informasjonskapsler
Til forside - Bodø Energi

Bodø Energi AS - ansatte og e-post

 

Monica Hansen Fjellstad

Konserndirektør

Mobilnr: 489 96 154

E-post: monica.fjellstad@bodoenergi.no

 

Økonomidirektør Lisbeth Brandslet

Lisbeth Brandslet
Økonomidirektør

Mobilnr: 990 25 677
E-post: lisbeth.brandslet@bodoenergi.no

 

Økonomileder Per Kristian Husøy

Per Kristian Husøy
Økonomileder
Mobilnr: 416 80 159
E-post: per.kristian.husoy@bodoenergi.no

 

Regnskapsansvarlig Mikael Aure Gjendem

Mikael Aure Gjendem
Regnskapsansvarlig

Mobilnr: 908 80 320
E-post: mikael.aure.gjendem@bodoenergi.no

 

Lønns- og regnskapsmedarbeider Tone Mikalsen

Tone Mikalsen
Lønns- og regnskapsmedarbeider

Mobilnr: 900 58 916
E-post: tone.mikalsen@bodoenergi.no

 

Rådgiver Robin Solhaug 

Robin Solhaug
Rådgiver

Mobilnr: 907 72 192
E-post: robin.solhaug@bodoenergi.no

 

HR-leder Turid Bardo

Turid Bardo
HR-leder

Mobilnr: 909 44 853
E-post: turid.bardo@bodoenergi.no

 

Rådgiver HR Karoline H. Steen 

Karoline Helbostad Steen

HR-rådgiver
Mobilnr: 976 55 284
E-post: karoline.helbostad.steen@bodoenergi.no 

 

Rita Bogholm Engen
HR-rådgiver

Mobilnr: 959 69 783 
E-post: rita.bogho@bodoenergi.no

 

IT-leder Stein Olsen

Stein Olsen
IT-leder

Mobilnr: 900 40 536 
E-post: stein.olsen@bodoenergi.no

 

Rådgiver IT Trygve Wennersberg Trygve Wennersberg
Rådgiver IT

Mobilnr: 975 68 372

E-post: trygve.wennersberg@bodoenergi.no 

 

Leder Forretningsutvikling Mariann Meby

Mariann Meby
Direktør Forretningsutvikling og Bærekraft

Mobilnr: 952 06 004
E-post: mariann.meby@bodoenergi.no

 

 

Jonas Skaare Amundsen
Prosjektutvikler

Mobilnr: 476 43 457
E-post: jonasa@bodoenergi.no

 

Anders Liland

Trainee
Mobilnr: 909 33 182
E-post: anders.liland@bodoenergi.no

 

Svetlana Hansen

Daglig leder i Fjuel Bodø AS
Mobilnr: 994 69 564
E-post: svetlana.hansen@bodoenergi.no

 

  Rakel Hunstad
Prosjekteier Utvikling og innovasjon

Mobilnr: 908 75 173
E-post: rakel.hunstad@bodoenergi.no